Menu

İleri Teknoloji

Yüksek Yapı Kalitesi

Olağanüstü Performans

Segway Powersports

1999 yılında ABD'de Dean Kamen tarafından kurulan Tasarım ve üretim alanında yenilikçi bir şirket olan Segway Technology Co.,Ltd.: ATV, UTV, SSV ve Çeşitli Karayolu araçları üretimi yaparak başta Amerika olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine ihrac etmektedir. Uluslararası pazara uzun vadeli bir perspektifle yaklaşan Segway Powersports, hibrit güç aktarma organları, içten yanmalı motorlar, akıllı bir IOV sistemi, gelişmiş araç tasarımları vb. dahil olmak üzere kendi geliştirdiği çok sayıda patentli tasarıma sahiptir. Bununla beraber dünyanın önde gelen dört tekerlekli off-road mobilite çözümü sağlayıcısı olmayı hedefliyor.

Bizim Felsefemiz

Segway Powersport’un ana felsefesi “Her anda her şeye hazırız. Dahası, yeni bir yol açmak için can atıyoruz.”

SEGWAY Türkiye

2021 yılında Türkiye ATV pazarında yeri almak isteyen SEGWAY; sektörde yaptığı yatırımlar, anlaşmalar ve pazardaki istikrarlı olarak her yıl büyüyen, 2009 yılından bugüne satış lideri olan MJ Grup markaları KUBA ve RKS işbirliği ile 2022 yılında bayilerdeki yerini almıştır.

"FEAR NO PLACE", Segway'in sadece cesur, cesur ve her türlü araziyi keşfetmeye hazır olmadığı, aynı zamanda gerçekten yaşayan, çabalayan ve her gün sınırları zorlayan olduğu anlamına gelir.